۱۳۹۵ آبان ۲۵, سه‌شنبه

فوری به جهت اهمیت موضوع برای انصاری که یقین دارند و تمام حق جویان عالم....

 
فوری به جهت اهمیت موضوع برای انصاری که یقین دارند و تمام حق جویان عالم
بسم الله الواحد القهار، 
والصلاة والسلام على النبيّ المختار وآله الأخيار وجميع المؤمنين في كلّ زمانٍ ومكانٍ إلى اليوم الآخر، أمّا بعد..
یقین داشته باشید که محرم دوازدهمین ماه سال ۱۴۳۷؛ سی روزه بود و محرم از روز شنبه آغاز و روز یکشنبه سی‌امین روز محرم بود؛ ما پیش از این هم درماه ذی‌الحجه سال ۱۴۳۷ فتوا داده بودیم که محرم سی روزه است وماه محرم آخرین ماه سال ۱۴۳۷ یعنی دوازدهمین ماه سال و چهارمین و آخرین ماه حرام به حساب می‌آید.
و اما آغاز اولین ماه سال ۱۴۳۸؛ یعنی ماه صفر الأصفار؛بی هیچ شک و تردید غروب روز یک‌شنبه و شب دوشنبه بود و اما شب نیمه ماه صفر بعد از غروب آفتاب روز یک‌شنبه ، شب دوشنبه بود و این بدر اول است و قرص ماه در شب نیمه‌ ماه درخلال موعد نماز صبح تا زمان آغاز سپیده دم غروب می‌کند . ولی شب شانزدهم؛ همیشه شاهد غروب ماه در خلال سپیده‌ دم تا نهایت آن خواهید بود(میقات الظل) ودر فجر روز سه شنبه که شب شانزدهم ماه صفر سال ۱۴۳۸ است؛ شاهد این امر خواهید بود. لذا در نقاط مختلف جهان خواهید دید که ماه در خلال سپیده دم تا پایان آن و درزمان طلوع آفتاب؛ غروب خواهد کرد.
ای خردمندان از خدا پروا کنید و بدانید خورشید از شرق و غرب به ماه رسیده (ادراک) و به زودی شب از روز پیشی خواهد گرفت و شما در غفلت از حق رومی‌گردانید؛ و میان آنها و خواسته‌های‌شان جدایی افکنده شد؛ [اشاره به آیه کریمه سوره سباء:وَحِيلَ بَيْنَهُمْ وَبَيْنَ مَا يَشْتَهُونَ كَمَا فُعِلَ بِأَشْيَاعِهِمْ مِنْ قَبْلُ ۚ إِنَّهُمْ كَانُوا فِي شَكٍّ مُرِيبٍ ﴿٥٤﴾ ]کسانی که می‌خواهد نور خدا را خاموش کرده و کار اسلام و مسلمین را تمام کنند و قصد دارند برنامه درسی و آموزش قرآن در تمام مدارس مسلمانان در جهان را ملغی سازند به این بهانه که باعث نفرت مسلمانان از یهودیان می‌گردد. در حالی که هدف آنان خاموش کردن نهایی نور خدا در عالم و دور کردن مردم از پروردگارشان و ذکر او برای عالمیان-قرآن عظیم- و هم چنین قصد برپا کردن دولت بزرگ یهود را دارند که از دورترین نقطه شرق عالم که خورشید از آن بر مردم عالم طلوع می‌کند تا منتهی الیه غرب؛ یعنی دورترین نقطه عالم در غرب که خورشید در آنجا غروب می‌کند گسترش داشته باشد. مقصود آنان از دولت اسرائیل بزرگ؛ کشوربزرگ یهود است که خورشید در آن غروب نکند؛ یعنی وقتی خورشید در یک دولت یهود غروب کرد؛ در دولت دیگر یهودی طلوع کند. به خداوندی که خدایی جز او نیست قسم؛ آنها تنها به اشغال خاورمیانه طمع ندارند؛ بلکه مقصودشان تمام دولت‌های اسلامی و مسیحی است ولی میان آنها و خواسته‌هایشان جدایی افکنده شد؛ آنها گمان می‌کنند که قادر به تحقق این هدفند..هیهات هیهات. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{يَمْحُو اللَّهُ مَا يَشَاءُ وَيُثْبِتُ ۖ وَعِندَهُ أُمُّ الْكِتَابِ (39) وَإِن مَّا نُرِيَنَّكَ بَعْضَ الَّذِي نَعِدُهُمْ أَوْ نَتَوَفَّيَنَّكَ فَإِنَّمَا عَلَيْكَ الْبَلَاغُ وَعَلَيْنَا الْحِسَابُ (40) أَوَلَمْ يَرَوْا أَنَّا نَأْتِي الْأَرْضَ نَنقُصُهَا مِنْ أَطْرَافِهَا ۚ وَاللَّهُ يَحْكُمُ لَا مُعَقِّبَ لِحُكْمِهِ ۚ وَهُوَ سَرِيعُ الْحِسَابِ (41) وَقَدْ مَكَرَ الَّذِينَ مِن قَبْلِهِمْ فَلِلَّهِ الْمَكْرُ جَمِيعًا ۖ يَعْلَمُ مَا تَكْسِبُ كُلُّ نَفْسٍ ۗ وَسَيَعْلَمُ الْكُفَّارُ لِمَنْ عُقْبَى الدَّارِ (42)}
  صدق الله العظيم [الرعد].
{خداوند هر چه را بخواهد محو، و هر چه را بخواهد اثبات می‌کند؛ و «امّ الکتاب» نزد اوست! (۳۹) و اگر پاره‌ای از مجازاتها را که به آنها وعده می‌دهیم به تو نشان دهیم، یا تو را بمیرانیم، در هر حال تو فقط مأمور ابلاغ هستی؛ و حساب (آنها) برماست. (۴۰) آیا ندیدند که ما از اطراف (قطبها)به سراغ زمین آمده، و از آن می‌کاهیم؟! و خداوند حکومت می‌کند؛ و هیچ کس را یارای جلوگیری یا ردّ احکام او نیست؛ و او سریع الحساب است! (۴۱) پیش از آنان نیز کسانی طرحها و نقشه‌ها کشیدند؛ ولی تمام طرحها و نقشه‌ها از آن خداست! او از کار هر کس آگاه است؛ و بزودی کفّار می‌دانند سرانجام (نیک و بد) در سرای دیگر از آن کیست! (۴۲)}

خليفة الله الواحد القهار عبده الإمام المهديّ المنتظر ناصر محمد اليماني.