۱۳۹۵ خرداد ۲۴, دوشنبه

علت اینکه شیعیان گرد من جمع نشده و مرا تصدیق نمی‌کنند چیست..

 

علت اینکه شیعیان گرد من جمع نشده و مرا تصدیق نمی‌کنند چیست..

بسم الله الرحمن الرحيم، 
وسلامٌ على المرسلين، والحمد لله ربّ العالمين، وبعد..
برادر گرامی؛ من پاسخ نکته‌ای را که محمد العربی نتوانسته به آن به شکلی مطلوب جواب دهد؛ به تو می‌دهم. اینکه چرا شیعیان گرد من جمع نشده و مرا تصدیق نمی‌کنند! چون عقیده آنان این است که امام دوازدهم مهدی منتظر محمد بن حسن العسکری است نه یمانی.
ولی من با دلیل ثابت می‌کنم؛ یمانی منتظری که شیعیان به شأن او ایمان دارند؛ همان امام دوازدهم مهدی منتظر است؛ اما شیعیان هنوز درمورد شأن امام ناصر محمد یمانی گرفتار تردید هستند، مگرکسانی از ایشان که پروردگارم به آنها رحم کند. اختلاف بین علمای شیعه به وجود آمده و در نهان نجوا می‌کنند. گروهی از آنان که تعدادشان هم اندک است می‌گویند برایمان روشن شده که روایات آل بیت درباره الیمانی منطبق بر امام ناصر محمد یمانی است؛ توصیفاتی که درمورد امام مهدی شده نیز با او منطبق است و چون او خود فتوا داده که امام دوازدهم؛ همان یمانی است؛ پس او مهدی منتظر است.
دیگران به آنها نهیب زده و می‌گویند: 
 آیا از عقیده خود درمورد اینکه مهدی منتظر و امام دوازدهم از اهل بیت پاک و مطهر، محمدبن الحسن العسکری است؛ بازگشته‌اید؟
ولی همین نهیب زنندگان درظاهر امر چیزی غیر از آن که نزد خود پنهان نگه داشته‌اند را بیان می‌کنند. آنها می‌ترسند مهدی منتظر همان یمانی منتظری باشد که آنها به وجود او باور دارند ولی هم چنان گرفتار تردید هستند که آیا ناصر محمد یمانی حق را آورده یا بازی درمی‌آورد؟ و من می‌ترسم آن قدر در مورد یمانی منتظر ناصر محمد که همان مهدی منتظر است گرفتار شک بمانند تا اینکه شب از روز پیشی گرفته و خورشید از مغرب خود طلوع کند و حکم از آن خداوند است و او خیرالحاکمین است....
وسلامٌ على المرسلين، والحمد لله ربّ العالمين..
أخوكم في الدّين الإمام الثاني عشر من آل البيت المُطهّر المهديّ المنتظَر ناصر محمد اليماني.