۱۳۹۴ بهمن ۱۴, چهارشنبه

یادآوری امام مهدی به مؤمنان در باره فرموده خداوند تعالی: {كِتَابٌ أَنزَلْنَاهُ إِلَيْكَ مُبَارَكٌ لِّيَدَّبَّرُوا آيَاتِهِ وَلِيَتَذَكَّرَ أُولُو الْأَلْبَابِ }

 
یادآوری امام مهدی به مؤمنان در باره فرموده خداوند تعالی:
{كِتَابٌ أَنزَلْنَاهُ إِلَيْكَ مُبَارَكٌ لِّيَدَّبَّرُوا آيَاتِهِ وَلِيَتَذَكَّرَ أُولُو الْأَلْبَابِ }
بسم الله الرحمن الرحيم، 
والصلاة والسلام على كافة أنبياء الله ورسله من الإنس والجنّ والملائكة وعلى جميع المسلمين 
في الأولين والآخرين وفي الملأ الأعلى إلى يوم الدين، أمّا بعد.. 
خداوند تعالی می فرماید:
{كِتَابٌ أَنْزَلْنَاهُ إِلَيْكَ مُبَارَكٌ لِيَدَّبَّرُوا آيَاتِهِ وَلِيَتَذَكَّرَ أُولُو الْأَلْبَابِ}
صدق الله العظيم [ص:29]
{کتابی است مبارک که آن را بر تو فرو فرستاده‌ایم، تا در آیات آن اندیشه کنند، و خردمندان از آن پند گیرند (۲۹)}
خداوند در این آیه استوارو محکم شمارا به اندیشیدن در آیات کتاب دعوت میکند و سپس به حق فتوا میدهد که جز خردمندان کسی از این بیان پند نخواهد گرفت، بیان امام مهدی نیز گرچه بصورت مهیمن وبا دلایل قاطع بیان شده است اما باز جز خردمندان کس دیگری در آن اندیشه نمی کند. آنچه که ما از میهمانان تازه وارد و حقیقت جو میخواهیم این است که از بیانات امام مهدی در باره قرآن آگاه شده وآنهارا خوانده ودر آنها بسیار اندیشه کنند .چرا که پاسخ بسیاری از سؤالات و مشکلات قبلیشان را در آن خواهند یافت؛ پاسخ هایی که در دیگر نوشته های بشری از آنها اثری پیدا نخواهند کرد.در مورد مسایل دیگر هم حکمیت ما را ببینند که بدون تعارف میگوییم فلانی در این مسئله بر حق است و در مسئله دیگر رأیش باطل است.
ولی با کمال تأسف بعضی از کسانی که اهل اندیشه نیستند ،به محض این که شنیدند ناصر محمد در مورد مسئله ای نظر داد میگویند:"پس ناصر محمد یمانی از فلان مذهب پیروی میکند؟"جواب من این است ای مرد:اگر در بیانات بگردی خواهی دید که نظرات امام ناصر محمد یمانی با عقاید گروهی که تو فکر میکنی امام پیرو آنهاست هم اختلاف دارد. لذا برایت روشن خواهد شد که ناصر محمد یمانی به هیچ گروه و مذهبی وابسته نیست، بلکه در اختلافات بین آنها حکمیت میکند،چراکه خداوند اورا برای یکپارچه ساختن صف مسلمانان و جمع کردن پراکندگیشان برانگیخته است واین فضلی از جانب خداوند برای شماست.
ای مسمانان من از عذاب روز عقیم(مسدود ،بد فرجام ،بی مانند) بر شما هراسانم،ای دوستان من ای علمای امت چرا در برابر حق خاموشی گزیده اید ، وضعیت شما در محضر خداوند چگونه خواهد بود ، چرا نمی خواهید از آیات استوار و محکم کتاب که توسط امام ناصر محمد یمانی برایتان توضیح داده شده پیروی کنید؟می ترسید مهدی منتظر نباشد؟جواب من اینست که ای صاحبان بصیرت ، تقوا پیشه کنید و از خداوند بترسید. امام ناصر محمد یمانی قبلاً اعلان کرده است کسانی که می خواهند از امام ناصر محمد یمانی پیروی کنند اما از این وسوسه شیطانی به رنج افتاده اند، بیعتشان را بدون ادای شهادت به اینکه ناصرمحمد یمانی همان مهدی منتظراست بفرستند وامام می پذیرد . اینها تنها بنویسند:
( با امام ناصر محمد یمانی به عنوان امام مسلمین بیعت میکنم)
ولی کسانی که یقین پیدا کرده اند ناصر محمد یمانی امام مهدی است دربیعتشان به حق شهادت دهند که:
( أشهد أن لا إله إلا الله، وأشهد أن محمد رسول الله، وأشهد أن ناصر محمد هو المهدي الُمنتظر ناصرَ محمدٍ )
((شهادت مي دهم كه هيچ خدائي جز الله نيست و شهادت مي دهم كه محمد رسول خداست و شهادت مي دهم كه ناصر محمد مهدي منتظر ياري دهنده محمد است))
امیدوارم خداوند به تمام کسانی که در صدد یافتن راه حق و تبعیت از آن هستند بینایی و بصیرت عطا کند.
رمضان بر تمام مسلمانان مبارک باشد
 وسلامٌ على المرسلين والحمد لله ربّ العالمين..
برادرتان امام ناصر محمد یمانی