۱۳۹۴ بهمن ۱۴, چهارشنبه

انتفاخ الاهلة

انتفاخ الاهلة

بسم الله الرحمن الرحيم
 وسلامُ على المُرسلين والحمدُ لله رب العالمين وبعد..
راست گفت خداوند عظیم و راست گفت رسول کریم او.. ومن به راستی آن شهادت میدهم. همانطور که قبلا به شما آموختم ،علت اینکه هلال ماه در شب اول بزرگ تر از اندازه ای است که باید باشد (انتفاخ الاهلة) این است که هلال قبل از اقتران (مقارنه ) متولد شده است و خورشید بعد از تولد هلال به آن رسیده و سپس ماه و خورشيداز هم فاصله گرفته اند . شما هلال را بزرگتر از آنچه که باید میبینید چون عمر هلال شامل لحظه تولد (قبل اقتران) و زمان بعد اقتران است. من در برابر خدا به حق و یقین شهادت میدهم که تا دنیا باقیست خورشید به ماه نمیرسد و هلال قبل اقتران متولد نمیشود مگرآنکه بشر پا به دوران "نشانه های بزرگ ساعت " ( اشراط الساعة الکبری یا همان زمان ظهور)بگذارد .حال خورشید به ماه رسیده است و این از نشانه های تصدیق کننده مهدی منتظر است . اگر او را تأیید نکرده و او را دروغگوی بی پروا و خودپسندی بدانند ،(نشانه دیگر)سیاره آتش از راه خواهد رسید و سنگهایش بر سر کسانی که خداوند اراده نماید می بارد. سپس به علت عبور سیاره عذاب، شب از روز پیشی گرفته و خورشید از مغرب طلوع میکند..همان سیاره بزرگ جهنمی...آیا نمی ترسید؟ اگر مرا تکذیب کنید چه کسی توان آنرا دارد که عذاب خداوند را دور کند.آیا فکر نمیکنید؟
ای مردم من نه مجنون و دیوانه ام ،نه منجم و نه کاهن ..به ناحق هم ادعای دانش نمیکنم.پس روی منطق من اندیشیده و تدبر کنید تا دریابید که ازکتاب خداوند و سنت حق رسول اوست.با من در مورد آنچه که با کتاب خداوند و سنت حق رسولش مخالف است مجادله نکنید چرا که افترابوده و از جانب خدا نیست اگرنه هلاک خواهید شد . آیا نمی ترسید؟ از چیزی که آگاهی ندارید پیروی نکنیدوازعقل و چشم و قلبتان استفاده کنید. شما اجازه پیروی کورکورانه ندارید.گواه آن فرموده خداوند تعالی است که:

{ وَلا تَقْفُ مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ إِنَّ السَّمْعَ وَالْبَصَرَ وَالْفُؤَادَ كُلُّ أُوْلَئِكَ كَانَ عَنْهُ مَسْئُولًا}
صدق الله العظيم[الأسراء :36]
{از آنچه به آن آگاهی نداری، پیروی مکن، چرا که گوش و چشم و دل، همه مسؤلند. (۳۶)}
امام مهدی ناصر محمد یمانی