۱۳۹۳ فروردین ۱۶, شنبه

بیان فوری از جانب امام مهدی خطاب به سرلشکرمحترم" عبد ربه منصور هادی" ، دولت و مردم یمن...

اضغط على الصورة لفتحها بصفحة مستقلة
 بیان فوری از جانب امام مهدی خطاب به سرلشکرمحترم"
 عبد ربه منصور هادی" ، دولت و مردم یمن...
بسم الله الرحمن الرحيم، 
والصلاة والسلام على كافة أنبياء الله ورسله وآلهم الطيبين من أوّلهم إلى خاتمهم محمد رسول الله صلّى الله عليه وأسلّم تسليماً،
 أمّا بعد..
جناب رییس "عبد ربه منصور هادی" محترم، پیش از اعلام کرده بودیم که اقتصاد یمن به دلیل حیف و میل ادارات و چپاول خزانه به بهانه انجام پروژه ها در آستانه فروپاشی است.پیش از این به حق نصیحت کرده بودیم که رییس جمهوری در تمام عرصه ها؛ پروژه های جدید را متوقف نماید تا کمر اقتصاد یمن نشکند و به کل فرو نریزد اما با کمال تأسف به این نصیحت ها توجهی نشد. به یقین می دانیم حکومت انتقالی به سرعت با شکست مواجه خواهد شد چرا که همان مسیری را می رود که حکومت سابق درپیش گرفته بود. شاید شکست اقتصادی حکومت انتقالی سریع تر هم رقم بخورد چرا که چپاول بیت المال مسلمانان از خزانه عمومی بیش از گذشته است اما گوش حکومتیان شنوا نیست.
بدون تردید اگر قیمت فرآوره های نفتی افزایش نیابد؛ دولت قادر به پرداخت حقوق کارمندان و نیروهای نظامی نخواهد بود؛ اما بالابردن قیمت فرآورده های نفتی به معنی انفجار آتشفشان مردم یمن خواهد بود ؛چرا که کمترین افزایشی به معنای صادر کردن حکم اعدام مردمی است که درآمد کم و محدودی دارند و حکومت و مردم یمن در شرایطی قرار گرفته اند که کسی آرزوی آن را نمی کند.
علت اوضاع درهم ریخته و از هم پاشیده اقتصادی یمن فقدان اراده ی محکم و آهنین برای مقابله با مفسدین فی الأرض است. چه مفسدانی که به نام پروژه های خدماتی یا حیف و میل های مالی در ادارات –که در تمامی دستگاه های حکومتی رواج دارد-خزانه را چپاول می کنند و چه مفسدانی که خطوط برق و لوله های نفت را منهدم کرده ویا با راهزنی و نا امن کرده کشور باعث نابودی اقتصادی آن می شوند. پیش از این نیز اعلام کرده بودیم بدون حکم قاطع و در عین حال عادلانه امکان ندارد که بتوان عدالت و نظم را برقرار ساخت.
.جناب رییس "عبد ربه منصور هادی" محترم؛ به حق اعلام می کنم اگر اوضاع اقتصادی و امنیتی یمن به همین منوال پیش برود ؛ شما به بن بست رسیده و بخاطر احساس عجز کامل راهی جز کناره گیری نخواهید داشت خداوند به داد توو هرکسی برسدکه قصد اصلاح کشور و مردم را داشته باشد .
خداوند شاهد است که امام ناصر یمانی بی اندازه متعجب و متحیر است؛ چگونه است که اقتصاد یمن در حال احتضار است اما پروژه ها هم چنان در حال اجرا هستند!گوش کن چه می گویم:به خداوند قسم اگر که بناهای حکومتی را با آجرهای طلا هم بسازید اما مردم یمن از نظر اقتصادی دچار مضیقه بوده و د رتنگنا باشند، پروژه ها یتان هیچ ارزشی نخواهد داشت چراکه به علت نابودکردن اقتصاد ؛شهروندان یمنی را که درآمدی محدود دارند از لقمه نانی برای خود و خانواده شان محروم کرده اید . ای مرد به طبقات عادی مردم و سطح معیشت آنها توجه داشته باش ومراقب باش تا با افزایش قیمت مشتقات نفتی به کسانی که در آمد محدود دارند آسیبی وارد نشود( قیمت های مواد نفتی را بالا نبر) این گونه مردم یمن از نظر اقتصادی در امنیت خواهندبود. اما با کمال تأسف شما به وضعیت کسانی که در آمد محدودی دارند توجه نمی کنید؛ کوچکترین افزایش قیمتی به معنای صادر کردن حکم اعدام ومرگ تدریجی آنهاست.
اعضای حکومت انتقالی یمن ! در امر مردم یمن از خداوند شدید العقاب بترسید.آنچه که به چشم می خورد این است که درآمد بالغ بر 80 % مردم یمن، محدوداست و مردم مانند بمب ساعتی اند.اعلام گرانی فرآورده های نفتی به معنای انفجار بمب ساعتی مردم است.ممکن است در آن شرایط برادر کریم سرلشکرعبد ربه منصور هادی اگر خدا عمری به او بدهد ، یمن را ترک کند و سکان آن را رها نماید چون خود را از سروسامان دادن به امور و راضی کردن مردم و حکومت ناتوان می بیند. بر توست که به فکر کسب حمایت مردم باشی و افراد فاسدی که در حکومت انتقالی جای گرفته اند قلع و قمع کرده و برای نجات یمن عجله به خرج دهی چرا که یمن در وضعیت بسیار خطرناکی قرار دارد. قبل از این هم شما را نصیحت کرده بودیم .ممکن است شما نصایح امام ناصر محمدیمانی را جدی نگرفته و به آنها توجه نکنید! اما ...هیهات که من از جانب خداوند از اموری آگاهم که شما از آنها بی خبرید و آینده بین ما قضاوت خواهد کرد .چقدرشما را نصیحت کردیم ...اما شما نصیحت کنندگان را دوست ندارید.
اما علی عبدالله صالح؛ در صددبازگشت به صحنه بوده و به زودی نقاب براداشته و نیت خود را آشکار خواهد کرد اما حکومت او دوام نخواهد داشت.چون مردم قبلاً و برای بیش از 30 سال رهبری علی عبدالله صالح را آزموده اند بنابرحاکمیت او مدت زیادی دوام نخواهد آورد و آن را به کسی که خداوند بخواهد می سپارد و تمام امور به خدا بازمی گردد که اوخیانت چشمها و آنچه دلها پنهان می‌دارند رامی‌داند...
ای مسلمانان ؛ تقوای الهی پیشه کرده و همگی به سوی خداوند بازگشته و توبه کنید که "كلكم راعٍ وكلُّ راعٍ مسؤولٌ عن رعيته" هریک از شما عهده دار امری است و در برابر خداوند نسبت به زیر دستان خود مسؤلیت دارد. به خداوند سوگند که از اسلام تنها نام آن باقی مانده است و تعداد متقیان در میان مردمان به نسبت یک در هزار است. به همین ترتیب از قرآن عظیم تنها خط نوشته آن در دستهایتان مانده است. این امام مهدی ناصر محمد یمانی است که علمای مسلمین را به سوی کتاب خداوند وپذیرش احکام آن فرا می خوانداما آنان در دین خود دچار پراکندگی شده و آن را شاخه شاخه کرده اند. ده سال از عمر دعوت مهدوی می گذرد؛ و علمای مسلمین هم چنان از دعوت به پذیرش احکام کتاب خداوند قرآن عظیم رو بر می گردانند!چگونه ممکن است خداوند شما را مورد رحمت خود قرار دهد در حالی که رو به او نمی کنید و از او نمی خواهید قلب هایتان را هدایت کند تا حق را ببینید و پیروی از آن را روزیتان کند و باطل را نیز شناخته و دوری از آن را روزی تان نماید.
ای کسانی که ازداشتن مقام و منصب شادمانید؛ به خدایی که جز او خدایی نیست قسم، کسانی که از داشتن مقام و منصب خوشحال باشند نمی توانند با عدالت با مردم رفتار کنند؛ چراکه به حیات دنیوی راضی و به آن اطمینان کرده اند و سهم آنها از دانش تنها همین است! عجبا از کسی که به مقام دنیایی خود شاد است و فراموش کرده که در پیشگاه خداوند در قبال زیردستانش مسئول است و در روزی که خداوند مال و قدرتش را گرفته است خواهد گفت:
{ مَا أَغْنَىٰ عَنِّي مَالِيَهْ ﴿٢٨﴾ هَلَكَ عَنِّي سُلْطَانِيَهْ ﴿٢٩﴾ }
صدق الله العظيم [الحاقة]
{ مال و ثروتم هرگز مرا بی‌نیاز نکرد، (۲۸) قدرت من نیز از دست رفت!» (۲۹)}
از خدا پروا کنید و به فکر روزی باشید که در برابر خداوند قرار گرفته اید ؛ روزی که جاه و قدرت و مال و فرزند فایده ای نخواهند داشت مگر برای کسی که تا در همین دنیاست از مقام خداوند ترسیده و در فکر حساب خود باشد. به یاد آن باشید که برای روزی که در پیشگاه خداوند قرار می گیرید چه چیزی پیش فرستاده اید؛ در روزی که نه پشیمانی فایده ای دارد و نه با خون گریه کردن می توان درباره کوتاهی که درنزد خدا انجام شده است؛ کاری پیش برد. دل بستگی به حیات دنیایی و زینت های آن شما را غافل کرده است و هدف خداوند از آفرینش تان را از یاد برده اید. ملکوت دنیا را برای رقابت در راه حب و قرب خداوند بخواهید نه برای رقابت درزینت و حیات دنیوی که در این صورت در حالی که در حق خود و مردمتان ظلم کرده اید هلاک خواهید شد.پس ای بندگان خدا قبل از آنکه دیر شود به دقت به 
حساب خود رسیدگی کنید.
وسلامٌ على المرسلين، والحمد لله ربّ العالمين..
أخوكم الإمام المهدي ناصر محمد اليماني.
اضغط على الصورة لفتحها بصفحة مستقلة