۱۳۹۳ فروردین ۹, شنبه

پاسخ امام مهدی ناصر محمد یمانی به ( مجتهد للحق) ؛سزاوارتر است که از حق پیروی شود...

اضغط على الصورة لفتحها بصفحة مستقلة
 پاسخ امام مهدی ناصر محمد یمانی به ( مجتهد للحق) ؛سزاوارتر است که از حق پیروی شود...
[[[نظر اصلی که توسط "مجتهد للحق"گذاشته شده است:
مدیران پایگاه کجا هستند؟ از آنها می خواهم مطالبی را که "سفینة النجاة" پشت سرهم نقل کرده است؛ حذف کنند چون مسیر نگارش مرا درباره نماز برهم زده و باعث پراکندگی مطالب می شود...برادر من "سفینة النجاة" بیاناتی که در اینجا نقل کرده اید در پایگاه موجود است و ما آنها را خوانده ایم و به آنها پاسخ میدهیم،ایجاد پراکندگی و تشتت روشی شناخته شده برای محققان است ... پراکنده گویی راهی برای گریختن از ادله محققان است]]]
____
بسم الله الرحمن الرحيم،
 والصلاة والسلام على رسل الله أجمعين ومن تبعهم بإحسان إلى يوم الدين
سفینة النجاة خدا خیرت بدهد، انصار برگزیده پیشتاز خدا خیرتان بدهد شما که در "دوران گفتگوی پیش از ظهور" مردم را به حق با بصیرتی که از جانب خدایشان آمده است فرامی خوانید. شما و امامتان از راه محمدٍ رسول الله -صلّى الله عليه وآله وسلّم- پیروی میکنید، از کافران اطاعت نکنید و با قرآن عظیم به شدت با آنها جهاد کنید، بینش و بصرت شما همان بینش محمدٍ رسول الله -صلّى الله عليه وآله وسلّم-است و خداوند تعالی می فرماید:
{وَلَقَدْ صَرَّفْنَاهُ بَيْنَهُمْ لِيَذَّكَّرُوا فَأَبَىٰ أَكْثَرُ النَّاسِ إِلَّا كُفُورًا ﴿٥٠﴾ وَلَوْ شِئْنَا لَبَعَثْنَا فِي كُلِّ قَرْيَةٍ نَّذِيرًا ﴿٥١﴾ فَلَا تُطِعِ الْكَافِرِينَ وَجَاهِدْهُم بِهِ جِهَادًا كَبِيرًا ﴿٥٢﴾}
صدق الله العظيم [الفرقان]
{ ما این آیات را بصورتهای گوناگون برای آنان بیان کردیم تا متذکّر شوند، ولی بیشتر مردم از هر کاری جز انکار و کفر ابا دارند. (۵۰) و اگر می‌خواستیم، در هر شهر و دیاری بیم‌دهنده‌ای برمی‌انگیختیم (۵۱) بنابر این از کافران اطاعت مکن، و بوسیله آن [= قرآن‌] با آنان جهاد بزرگی بنما! (۵۲)}
انصار امام مهدی ناصر محمد یمانی و انصارمحمدٍ رسول الله صلّى الله عليه وآله وسلّم چنین اند، آنها با آیات محکم قرآن عظیم باجدیت تلاش و مجاهده می کنند –تا مردم را هدایت کنند- اما (مجتهد للحق) از کسانی است که هدایت نخواهد شد!هر دلیل و برهان روشنی هم که برایش بیاورید تنها خبثی برخبائثش اضافه می شودچرا که او برای جهاد علمی و دریافتن حق به سراغ شما نیامده است، بلکه هدف او این است تا شما را جداً از پیروی از حق دور کرده و بازدارد. شما بیانات حق قرآن را به عنوان حجت برای او می آورید ولی این تنها باعث نفرت بیشتراو می شود، اما مجادله شما باعث هدایت دیگران خواهد شد،من فتوا نمی دهم که او از شیاطین انس است ولی آنرا رد هم نمی کنم و فعلا بنا به دلیل و حکمتی در این باره سکوت اختیار می کنم و تنها به این اکتفا می کنم که او آمده است تا شما را از پیروی از کتاب خداوند قرآن عظیم بازدارد و راه را کج کند.
(مجتهد للحق)!چرا بجز تعداد رکعت نماز ؛ سراغ باقی مواردی نمی روی که ما با آن مخالفیم؟ چون امام مهدی و انصارش هم چنان مانند اهل سنت و جماعت نماز می گذارند مگر اینکه تنها نماز بخوانند. ما به انصار اجازه نداده ایم که در نقاط مختلف جهان مساجدی خاص خود بنا کنند، بلکه در مساجد مسلمانان نماز خوانده و روش نماز خواندن ما نیز مانند آنهاست، مشکلی برای خواندن رکعات بیشتر نداریم، خداوند رکعت های واجب را پذیرفته و دو رکعت اضافه را به عنوان نافله قرار می دهدچرا که ما قصد ایجاد فرقه جدیدی بین مسلمانان نداریم، بلکه مسلمانان را به وحدت صفوف فرا می خوانیم.
( مجتهد للحق) زیاد بودن رکعت های نماز خداوند را غضبناک نمی کند خداوند منزه است و رکوع و سجود برای خداوند باطل نیست .خداوند منزه است، بلکه بازیاد کردن رکعت نماز ها و جدا کردن نماز ظهر از عصر و نماز مغرب از عشاء کار را بر مردم سخت کرده اند در حالی که درست این است که نماز ظهر و عصر را جمع کرده وهمزمان در وقت نماز ظهر و یا در وقت نماز عصر بجا آورندو نماز مغرب و عشاء را نیز باهم جلوتربصورت جمع تقدیم(وقت نماز مغرب) ویا دیرتربصورت جمع تاخیر( وقت نماز عشاء) بجا آورند.
در هرصورت در میان تمام مذاهب، گروه هایی هستند که همچنان در مسیر درست و حق قرار دارند. آنها کسانی هستند که خداوند را دور از شرک می پرستندوکسانی که با مبالغه در حق انبیاء و اولیاء خداوند به شرک کشیده شده اند نتوانسته اند آنها را گمراه کنند. این گروه از نجات یافته ها هستندوصرف نظر ازخطاهای فقهی مذهبشان بدون آنکه چیزی را شریک خداوند قرار دهند تنها او را عبادت می کنند. مسؤلیت خطاهای فقهی بر گردن علمای آنهاست که ندانسته به خدا نسبت میدهند. مهم این است که گروه "نجات یافته"(فرقه ناجیه) با قلبی سلیم و عاری از شرک به پیشگاه خداوند می روند؛ آنها ایمان خود را با شرک آلوده نکرده و در هر زمان و مکانی که باشند از هدایت یافتگان هستند.
گواه آن فرموده خداوند تعالی است :
{ الَّذِينَ آمَنُوا وَلَمْ يَلْبِسُوا إِيمَانَهُمْ بِظُلْمٍ أُوْلَئِكَ لَهُمُ الأَمْنُ وَهُمْ مُهْتَدُونَ }
صدق الله العظيم [الأنعام:82]
{آنها که ایمان آوردند، و ایمان خود را با شرک و ستم نیالودند، ایمنی تنها از آن آنهاست؛ و آنها هدایت‌یافتگانند!»}
در میان همه امتها گروهی هستند که "نجات یافته"اند؛ کسانی که ایمان آورده و ایمان خود را به ظلم شرک نسبت به خداوند آلوده نکرده اند؛ خداوند آنها رامورد مغفرت خود قرار داده و آنها را وارد جایگاه کریمی می نماید. گواه آن فرموده خداوند تعالی است :
{‏إِنَّ اللَّهَ لاَ يَغْفِرُ أَن يُشْرَكَ بِهِ وَيَغْفِرُ مَا دُونَ ذَلِكَ لِمَن يَشَاء وَمَن يُشْرِكْ بِاللَّهِ فَقَدِ افْتَرَى إِثْمًا عَظِيمًا‏}‏
صدق الله العظيم [النساء:48]
{ خداوند شرک را نمی‌بخشد! و بجزاز آن را برای هر کس بخواهد می‌بخشد. و آن کسی که برای خدا، شریکی قرار دهد، گناه بزرگی مرتکب شده است.}
(مجتهد للحق) انصار با آوردن بیاناتی که در پایگاه قرار دارد پاسخ سؤالاتت را داده و افزون بر سؤالات مطرح شده، از بیانات درباره دین خداوند چیزهای دیگری را نیز آموخته ای اما تو هم چنان طفره رفته و با مغالطه حق را با باطل می پوشانی( لباس باطل بر تن حق می کنی). نزدیک چهار ماه است که با انصار درجدال و کشمکش هستی ؛ آنها هم چنان با بیان حق قرآن عظیم با جدیت با تو مبارزه ومجاهده می کنند و امیدی به هدایت تو نیست! اما این مجادلات باعث هدایت دیگران خواهد شد؛ چرا که دو طرف مخاصمه را مقایسه می کنند و برای کسانی که واقعاً خواهان حق هستند، روشن خواهد شد که حق با چه کسی است و به اذن خداوند؛ پروردگار عالم هدایت خواهند شد.
ای مرد امام مهدی ناصر محمد یمانی مشکل را برایتان آسان کرده و جهاد بین خود و شما را مختصر کرده ایم و می گوییم اگر بتوانید تنها و تنها در یک مسئله دربرابر ناصر محمد یمانی حجت بیاورید؛ همان یک برهان کافی بوده و او در گمراهی آشکاری است؛ به شرط آنکه حجتی که دربرابرش آورده می شود از آیات محکم قرآن باشد و از میان مسائل فقهی و عقیدتی باشد که ناصر محمد در باره آنها برخلاف عقاید شما فتوا داده باشد؛ اما نمی توانید...
درباره بیان نماز, علت اینکه حاضر نیستم جزدر برابر علمای بزرگ امت پیرامون آن سخن گفته و بیاناتم را عنوان کنم از روی تکبر نیست بلکه حکمت بزرگی دارد؛ چراکه مفتی برای جدال بر سر نمازبه سراغ ما می آید که دارای جایگاهی بالا باشد و این جدال انعکاس زیادی خواهد داشت و مفتیان و خطبای منابر برای اینکه ببینند چگونه امام ناصر محمد یمانی دربرابر او حجت می آورد به پایگاه خواهند آمد که فلان عالم از علما یا مفتیان مشهور است.
اگر ما بیان نماز را کامل کنیم؛ انصار خود را ملزم به ادای نمازهای واجب (طبق بیان امام)خواهند دانست و امام مهدی نیز حق نخواهد داشت؛ بعد از کامل کردن بیانات مربوط به نماز ، انصارش را از التزام به تعداد رکعت های نماز نهی نماید.
ای مرد ما به انصار امر نمی کنیم که نماز خود رابر اساس بیان حق و درست درباره رکعت های نماز برپا کنند بلکه به آنها می گوییم: همان گونه که اهل سنت و جماعت نماز می گذارند ؛ نماز بخوانیدچرا که نماز آنها خالص و عاری از شرک است و بر روی خاک حسین و با توسل به ائمه آل بیت نیست.علیرغم اینکه اهل سنت و جماعت؛ نماز را برای مؤمنان سخت گردانیده انداما نمازشان خالی از شرک است؛ اما شیاطین باعث شده اند آنها به شرک شفاعت بنده در پیشگاه خداوند باور داشته باشند.
ای مرد ما به انصار امر نمی کنیم که بر طبق بیان حق(تعداد رکوع و سجود) نماز عمل کنند چرا که در زمان نماز جماعت در مساجد دچار مشکل خواهند شد و مجبور می شوند یکی از این دو راه را انتخاب کنند؛ یا نماز جماعت در مسجد را ترک کرده و همیشهبه تنهایی درخانه نماز بخوانند و یا مساجدی بنا کنند که در آن نماز را طبق امر امامشان بجا آورند. در این صورت فرقه ای جدید بوجود خواهد آمد و ما نمی خواهیم فرقه جدیدی را در بین مسلمانان به راه بیندازیم ؛ چرا که ما مسلمانان را به وحدت صفوف دعوت می کنیم.
ممکن است یکی از انصار عزیز بخواهد بگوید:" اماما؛ من روزانه سه بار به نماز جماعت می روم؛ و نماز صبح را با آنها به جماعت می خوانم؛ نماز ظهر و عصر را بصورت جمع در وقت نماز ظهر و یا با تاخیر در وقت نماز عصر و نماز مغرب و عشاء را در وقت نماز مغرب (جمع تقديم ) يا در وقت عشاء (جمع تاخير ) با آنها به جا می آورم. فقط تفاوتی که با آنها دارم این است که نماز ظهر را با آنها چهار رکعت خوانده و سلام داده و سپس مخفیانه نماز عصر را می خوانم و مردم فکر می کنند من نماز مستحب را بعد از نماز ظهر خوانده ام؛ آیا خداوند نماز مرا می پذیرد؟"و به حق و درستی به او پاسخ می دهیم که : ای نور چشم امام؛ بله خداوندنماز ترا می پذیرد؛ اما اگر تو از کسانی بوده ای که قبل از تبعیت از امام ناصر محمد یمانی پنج بار برای نماز به مسجد محلتان می رفتی و حال سه بار می روی؛ می دانی نماز گزاران اهل محله تان که با آنها نماز جماعت را بجا می آوردی ؛چه خواهند گفت؟ خواهند گفت: فلان کس راکه پیرو ناصر محمد یمانی شده است نگاه کنید،او قبلاً پنج بار با ما در مسجد نماز می خواند اما حالا تنها سه بار به مسجد می آید! و این دلیلی برای این است که نشان دهد ناصر محمد یمانی از فرقه "قرآنییون" است چرا که آنها تنها سه بار در روز نماز می گزارند؛ نمی بینید که فلان کس که تا بحال پنج بار در روز و شب با ما نماز می خواند ،حالا فقط سه بار نماز می خواند؟ به این ترتیب مردم با نافرمانی و ظلم و دشمنی از پیروی از ناصر محمد یمانی روبرمیگردانند.. اما ناصر محمد یمانی از قرآنییونی که سر خود قرآن را تفسیر می کنند نیست . آنها دو نماز واجب از نماز های پنجگانه را از دست داده اند و قرآنییون تنها سه نماز می خوانند .اما علیرغم این امر(مجتهد للحق) به غلط فتوا داده است که :
تمام مسلمانان از هر طایفه ای که باشند در مورد نماز با یکدیگر اختلاف نظری ندارند.
ما می گوییم: ؛ اما قرآنییون دو نماز از نمازهای پنجگانه را از دست داده اند. (مجتهد للحق) بیان نماز را رها کن که تو اهل آن نیستی؛ نماز عمود و پایه دین است؛ درباره چیز دیگری با ما مجادله کن.
ممکن است یکی از انصار عزیز ما بخواهد بگوید:" صبر کن امام من؛ در خیابان و شهر که نمازگزاران یکدیگر را نمی شناسند؛ در خیابان مسجدی هست که من سه بار نمازهای واجب خود را با نمازگزاران در آن بجا می آورم و این ضرری به دعوت مهدویت نمی رساند چرا که در خیابان هستم نه در محله ( که هم محلی ها مرا بشناسندو..)آیا خداوند نماز مرا می پذیرد؟"در پاسخ او به درستی و حق می گوییم:
حبیب من البته که خداوند می پذیرد . اما اگر رعایت کردن مواردی که دربیان نماز آمده است به دعوت جهانی مهدویت ضرری می رساند؛ فعلا برطبق آن بیان نماز برپا نکنید؛ همانند اهل سنت و جماعت نماز بگذارید؛ این بدان معنا نیست که راه آنها درست تر است؛ بلکه نمازشان خالی از شرک است.
در هر حال چقدر از سفینة النجاة و انصار گرامی خرسندم؛ .وقتی می بینم با جدیت با بیان حق قرآن به جهادی بزرگ می پردازند تا جایی که (مجتهد للحق) می خواهد از غیض سفینة النجاة بمیرد! در حالی که او چیزی از جانب خود ننوشته است بلکه بیان و توضیحات حق قرآن را درباره همان مسئله و بیشتر از آن برایش نقل کرده واین باعث شده که (مجتهد بالباطل) به شدت به امام مهدی و انصارش حمله کرده و ناسزا بگوید.مجتهد در پایگاه خود ما به ما فحاشی میکنی؟ به نیکویی صبر می کنیم...(فصبر جمیل)
جواب به سؤال ترا از یاد نبرده ایم؛ ما انکار نمی کنیم که در میان هر امتی ، افراد مخلصی وجود دارند که بدون آنکه شریکی برای خداوند قائل شوند تنها او را عبادت می کنند. اینها گروهی از امتها هستند که نجات یافته اند،ولو اینکه تعداد رکعت نمازشان زیاد باشد؛ آنها از عذاب خداوند در امان هستندو در راهی هستند که آنها را به پروردگارشان می رساندچرا که ایمان خود را با ظلم شرک به خداوند آلوده نکرده اند و گواه آن فرموده خداوند تعالی است که :
{ إِنَّ اللَّهَ لاَ يَغْفِرُ أَن يُشْرَكَ بِهِ وَيَغْفِرُ مَا دُونَ ذَلِكَ لِمَن يَشَاء وَمَن يُشْرِكْ بِاللَّهِ فَقَدِ افْتَرَى إِثْمًا عَظِيمًا‏}‏
صدق الله العظيم ‏[‏النساء‏:48‏]‏
{ خداوند شرک را نمی‌بخشد! و بجزاز آن را برای هر کس بخواهد می‌بخشد. و آن کسی که برای خدا، شریکی قرار دهد، گناه بزرگی مرتکب شده است.}
آنها از عذاب خداوند در امانند و گواه آن هم فرموده خداوند تعالی است که :
{ الَّذِينَ آمَنُوا وَلَمْ يَلْبِسُوا إِيمَانَهُمْ بِظُلْمٍ أُوْلَئِكَ لَهُمُ الأَمْنُ وَهُمْ مُهْتَدُونَ }
صدق الله العظيم [الأنعام:82]
{آنان که ایمان آورده و ایمان خود را به ستمی نیالودند ایمنی آنها راست و هم آنها حقیقتا هدایت یافته‌اند.}
و علت اینکه از عذاب خداوند نجات یافته اند این است که خداوند قلب های آنان را از شرک بخود پاک یافته است .گواه آن فرموده خداوند تعالی است که :
{ يَوْمَ لَا يَنفَعُ مَالٌ وَلَا بَنُونَ ﴿٨٨﴾إِلَّا مَنْ أَتَى اللَّـهَ بِقَلْبٍ سَلِيمٍ ﴿٨٩﴾}
صدق الله العظيم [الشعراء]
{ در آن روز که مال و فرزندان سودی نمی‌بخشد، (۸۸) مگر کسی که با قلب سلیم به پیشگاه خدا آید!» (۸۹).}
وسلامٌ على المرسلين، والحمد لله ربّ العالمين..
أخوكم الإمام المهدي ناصر محمد اليماني.
اضغط على الصورة لفتحها بصفحة مستقلة