۱۳۹۳ فروردین ۹, شنبه

امام مهدی با دانشی که از آیات قرآن عظیم استنباط می کند قاطعانه به یکی از علمای مسلمین پاسخ می دهد

اضغط على الصورة لفتحها بصفحة مستقلة 


امام مهدی با دانشی که از آیات قرآن عظیم استنباط می کند قاطعانه به یکی از علمای مسلمین پاسخ می دهد
بسم الله الرحمن الرحيم، 
والصلاة والسلام على كافة الأنبياء والمرسلين من أوّلهم إلى خاتمهم محمد رسول الله صلّى الله عليه وآله وسلّم وعلى آلهم الطيبين ومن تبعهم بإحسان إلى يوم الدين، أما بعد..
عزیز من " باحث الحق" اگر حق را می خواهی ، حقیقت این است که من به خداوند و رسول او جز حق نسبت نمی دهم- چیزی که از خداوند و رسولش نقل می کنم حق است- من که دین جدیدی را نیاورده ام . آنچه که دربین من و شماست فرموده های خداوند تعالی و بیانات رسول اوست که در سنت حق نبوی آمده است. اما من از خلال بیانات و طرز سخن گفتن، شما دریافته ام که شما از کسانی هستید که دست از روایت یا حدیثی که عقاید باطل خود را بر اساس آن بنیان گذاشته اید برنمی دارید، حتی اگر روایت مخالف تمام آیه های محکم کتاب خداوند باشد نیزحاضر به رها کردن آن نیستید!
لذا خطاب به تمام کسانی که به –عقاید- مخالف آیات محکم قرآن دل بسته اند میگویم ( فرقی ندارد از شیعیان ، اهل سنت یا طرفداران هر یک از فرقه های پراکنده دینی) به سخنی که بر اساس حکم حق بیان می کنم گوش دهید:
به خداوند یگانه سوگند هر کس به عقایدی که برخلاف آیات محکم قرآن عظیم باشد دست یازد، به ریسمان شیطان آویزان شده است نه به ریسمان خداوند رحمن؛ به ریسمان الهی قرآن عظیم چنگ زنید واگر به کتاب خدا ایمان دارید، نسبت به هر چه که با آیات محکم کتاب خداوند ؛ قرآن عظیم است کافر شوید. از کتاب خداوند قرآن عظیم و سنت حق نبوی که با آیات محکم قرآن مغایرتی ندارد پیروی کنید.
ای خردمندان از خداوند پروا کنید . ما در آغاز دهمین سال دعوت جهانی مهدوی هستیم و هم چنان آماده ایم تا تمام عقایدی که بر خلاف آیات محکم قرآن عظیم هستند را نابود کرده و مانند خاکستر دربرابر تندباد در یک روز طوفانی آنها را برباد دهیم ؛ با علم و برهانی کوبنده سخن گفته و در راه خداوند از سرزنش هیچکس هراسان نباشیم؛ و همه را به سوی حق دعوت و به راه راست ، صراط مستقیم هدایت کنیم.
"باحث الحق" عزیزم به شما خیر مقدم گفته و درود می فرستیم؛ اگر با برهان قاطع علمی سخن بگویی، خواهی دید که به آن گوش فراخواهیم داد.اگر با برهان علمی سخن بگویی ، غرور ما را به گناه(و روبرگرداندن از سخنانتان) نخواهد کشید. اگر هم ما برای تو حجت حق آوردیم، همراه با ما به ریسمان الهی قرآن عظیم چنگ بزن و پیروزی و فوز بزرگی را به دست آور. راه دیگرت هم این است که به ریسمان شیطان آویزان مانده و بگویی:" چگونه علوم خود را رهاکنیم .ما این علوم را نسل اندر نسل از بزرگان مان به ارث برده ایم". در این صورت پاسخت این است که : ای مرد، ما -امام مهدی ناصر محمد و انصارش -از کسانی نیستیم که کورکورانه ازپدرانمان پیروی کنیم، ما از خردمندان بوده و پیر و جوان را پذیرش حکمیت ذکر ؛ قرآن عظیم که برای تمام عالم فرستاده شده دعوت می کنیم. ما از کتاب خداوند و سنت حق محمد رسول خداوند که صلوات و سلام بر او و خاندانش باد پیروی می کنیم، سخنان ایشان چه از قرآن و چه از احادیث سنت نبوی ،بر اساس میل و خواسته شخصی نیست. اما با تأسف شدید می بینیم که تعدا زیادی از مسلمانان نه به قرآن پای بندهستند و نه به سنتی که بیان حق قرآن است.بلکه عقایدی را پذیرفته اند که بر خلاف آیات محکم قرآن عظیم و احادیث و روایات درست و حق سنت است و با کمال تعجب تصور می کنند که در مسیر درست هدایت هستند! ای خردمندان از خدا پروا کنید.
به تمام میهمانانی که بر سر میز گفتگوی جهانی مهدی منتظر که در "عصر گفتگو پیش از ظهور" تدارک دیده شده است خیر مقدم می گوییم و کسانی را که با ما هم عقیده نیستند طرد نمی کنیم؛ بلکه به مؤمنان و کافران و ملحدان و و مجوسان و تمام مشرکان خیر مقدم می گوییم و برای کسانی از آنها که مردد هستند ؛ حجت درست و حق می آوریم و با برهان های قاطع علمی که از آیات محکم قرآن عظیم می آوریم ؛بر همه آنها غلبه خواهیم کرد . بفرمایید بر سر میز گفتگو بنشینیم...
امروز هر کس که به حق برتري خود را ثابت كند رستگار خواهد بود و باطل به برتری نخواهد رسید، حتی اگر هزار سال هم با استناد به قرآن عظیم با شما جدال کنیم بازهم شایسته حق نیست که از امیال شما پیروی کند و من از کتاب خدا و سنت حق رسول دست برنخواهم داشت از خدا بترسید که خداوند دانش به شما می آموزد و نهایت همه امور به سوی خداوند است و او از نگاه های خائن و دزدانه و آنچه که در سینه ها پنهان شده آگاه است. او اهل قبور را برخواهد انگیخت و همه در حضور او جمع خواهند شد.پ
وسلامٌ على المرسلين، والحمد لله ربّ العالمين.
أخوكم الإمام المهدي ناصر محمد اليماني.